لوکس ریکاور - مرکز دیتیلینگ خودرو

واکس و پولیش خودرو

پولیش خودرو ، یکی از سرویس‌هایی است که در مجموعه لوکس ریکاور، به شکل حرفه‌ای ارائه می‌شود. اگر برای از بین بردن خط و خش اتومبیل خود و زیباسازی ظاهر آن نیاز به واکس و پولیش دارید، می‌توانید از خدمات لوکس ریکاور در اصفهان با مناسب ترین قیمت و کیفیت استفاده نمایید.
واکس و پولیش خودرو
Work samples
نمـونـه کــار

واکس و پولیش خودرو

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

سرویس‌های ما برای واکس و پولیش خودرو در اصفهان شامل مراحلی کامل و دقیق بوده تا بتوانیم بهترین نتیجه را به شما ارائه نماییم. در ابتدا، سطح با دقت تنظیف می‌شود تا کلیه آلودگی‌ها و خط و خش‌های سطحی حذف گردند. سپس، با محصولات واکس و پولیش با کیفیت، سطح براق و لمینتی می‌شود.

پولیش خودرو در اصفهان برای رفع عیوب سطحی و کوچک انجام می‌گیرد و واکس به عنوان‌ای محافظ برای رنگ بدنه از بروز آسیب‌های مجدد بر روی آن جلوگیری می‌کند. ضمن این که می‌توان برای این کار از مواد ضد آب استفاده نمود تا آلودگی‌های محیطی کمتر به سطح خودرو جذب شوند. در ادامه به مزایای واکس و پولیش خودرو در اصفهان خواهیم پرداخت.

معرفی خدمات پولیش خودرو

پولیش خودرو در اصفهان برای انواع اتومبیل‌های داخلی و خارجی، جدید و قدیمی قابل ارائه می‌باشد. همچنین برای انواع رنگ اعم از روغنی و ساده، متالیک، صدفی، سفارشی و … نیز می‌توان این سرویس انتخاب نمود. اما باید دانست میزان مقاومت هر یک از آنها در برابر خط و خش تفاوت داشته و روند کار نیز روی آنها فرق دارد.

اما چه آسیب‌هایی را میتوان با این کار رفع نمود؟ خط و خش‌های سطحی، ساییدگی، ماتی، آفتاب سوختگی، لکه شیمیایی و در برخی موارد خطوط عمیق را می‌شود با این کار رفع کرد. ملاک اصلی در همه آنها این است که آسیب به آخرین لایه رنگ نرسیده باشد. در صورتی که آسیب به سطح فلز رسید، این سرویس فایده‌ای نخواهد داشت.

مواد واکس و پولیش خودرو

این محصولات بر اساس میزان قدرتی که در سایندگی دارند تقسیم بندی می‌شوند. به طور کلی این کار کمی از رنگ بدنه را می‌ساید و سطح آن را یکدست می‌کند. بنابراین ماده مناسب برای این سرویس به دو دسته زبر و نرم تقسیم‌بندی می‌شود. نکته قابل توجه این است که این ماده بدون اثر سایندگی، اصلا برای این کار مناسب نیست و بهتر است بعنوان واکس انتخاب شود.

نکته دیگری که در انتخاب ماده اهمیت دارد. میزان چربی و سیلیکون در آن است. درصورتی که محصول انتخابی شما دارای چربی و سیلیکون باشد، سایش به خوبی انجام نمی‌گیرد و تنها در زیر آنها پنهان می‌شود. همچنین پس از مدتی، با چند مرتبه شستشو مجددا شاهد پیدا شدن خط و خش‌ها خواهید بود. به همین جهت باید توجه داشته باشید که ماده انتخابی فاقد آنها باشد.

مراحل خدمات پولیش خودرو

در لوکس ریکاور این سرویس‌ها توسط کارشناسان مجرب عرضه می‌شوند. نوع ابزار و متریال در نمونه‌های مختلف، متفاوت خواهد بود. اما این کار در طی مراحل مشخصی انجام می‌گیرد. در ادامه به روند ارائه پولیش خودرو در اصفهان خواهیم پرداخت.

پس از تشخیص میزان آسیب و انتخاب ماده و پیش از هر گونه اقدامی برای این کار، سطح مورد نظر به خوبی و با مواد شوینده کاملا تمیز و خشک می‌شود. این کار در دو مرحله زبر و نرم انجام میگیرد. سپس سطح بدنه با مواد واکس پوشش می‌شود. دستگاه‌های روتاری، اوربیتال و دوال اکشن، سه نوع ابزار برای این کار هستند. در لوکس ریکاور تمامی مراحل خدمات پولیش خودرو در اصفهان، با تجهیزات پیشرفته و مواد درجه یکم انجام می‌گیرد.

واکس و پولیش و مزایای آن

در خدمات واکس و پولیش خودرو اصفهان با رفع لایه بسیار نازکی از روی رنگ بدنه، آسیب‌هایی مانند خط و خش، آفتاب سوختگی و … از بین رفته و سطح رنگ بدنه کیفیت بالا و جلوه ویژه‌ای پیدا خواهد کرد. پولیش اصفهان مزایای متعددی دارد که در ادامه به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ترمیم خط و خش‌های سطحی

در طولانی مدت، خودرو شما ممکن است با خطوط و خش‌های سطحی کوچکی روبرو شود و امکان دارد ظاهر آن را کمی زشت کند. در خدمات واکس و پولیش خودرو در اصفهان، ابتدا سطوح به دقت تمیز می‌شود تا ذرات گرد و غبار سطحی را از روی آن حذف کنیم. سپس، با تکنیک‌های حرفه‌ای و محصولات ویژه، خطوط و خش‌های کوچک به دقت ترمیم می‌شوند. این عمل باعث خواهد شد سطح صافتر و بدون اشکال به نظر بیاید، انگار که هیچ خط و خشی روی آن وجود نداشته باشد.

درخشندگی و براقیت

بکارگیری مداوم اتومبیل و تاثیرات مختلف محیطی ممکن است باعث کاهش درخشش و براقیت سطح بدنه آن شود. با واکس و پولیش اصفهان، بدنه اتومبیل به شدت درخشان و براق خواهد شد. پس از تمیزی و ترمیم خط و خش‌ها، محصولات واکس با کیفیت را به طور یکنواخت و متناسب بر روی سطح به کار می‌گیرند. این واکس‌ها به بدنه، سطحی لمینتی و شفاف اضافه می‌کند که نور بر روی آن بازتاب مناسب داشته باشد.

حفاظت از رنگ خودرو

یکی از مهمترین مزایای واکس و پولیش اصفهان، حفاظت از رنگ در برابر آسیب‌های مختلف است. لایه‌های واکس باعث ایجاد پوششی محافظ بر روی رنگ خواهند شد که از خطر آسیب‌های مخرب نور خورشید، آلودگی‌ها و زنگ‌زدگی‌ها محافظت شود. این لایه محافظ باعث می‌شود رنگ اتومبیل شما ماندگارتر و با کیفیت تر باقی بماند و به مرور زمان تغییر رنگ کمتری داشته باشد.

افزایش ارزش خودرو

خودروهایی که کیفیت رنگ خوبی دارند، ارزش بیشتری در بازار دارند. این امر به دلیل جذابیت بیشتر آن برای خریداران و افزایش نشانه‌هایی از مراقبت‌های حرفه‌ای است. اگر قصد فروش خودروی خود را دارید، خدمات واکس و پولیش در اصفهان می‌تواند بازدهی مثبتی به شما دهد و اتومبیل را جذاب‌تر برای خریداران احتمالی نمایان کند. لوکس ریکاور از برترین مراکز عرضه کننده سرویس‌های دیتیلینگ خودرو می‌باشد که سابقه بسیار زیادی در این رابطه دارد. شما عزیزان در صورت نیاز به واکس و پولیش در اصفهان، می‌توانید برای اطلاع از قیمت واکس و پولیش خودرو و استفاده از این سرویس‌ها با همکاران ما در وب سایت لوکس ریکاور تماس برقرار نمایید.

سوالات متداول
چه عیوبی با واکس و پولیش قابل رفع است؟
کدری و ماتی رنگ، خط و خش، آفتاب سوختگی و آسیب‌های سطحی، تماما با این سرویس قابل رفع هستند.
ماندگاری رنگ، کاهش هزینه نگهداری خودرو، افزایش ارزش خودرو، حفظ سلامت رنگ آن و … از مزایای واکس و پولیش اتومبیل می‌باشند.
دیگر خدمات لوکس ریکاور