لوکس ریکاور - مرکز دیتیلینگ خودرو

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو از جمله خدماتی است که در مجموعه لوکس ریکاور برای انواع اتومبیل‌های داخلی و خارجی ارائه می‌شود. سرامیک و کاور بدنه خودرو،در انواع مختلف یکی از راه‌های مناسب برای ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر ماشین، بدون استفاده از رنگ و نقاشی می‌باشد. اتومبیل‌ها امروزه یکی از مهم‌ترین ابزارهای زندگی و سرمایه‌های ما هستند.
سرامیک و کاور بدنه خودور
Work samples
نمـونـه کــار

سرامیک خودرو

آنچه در این مطلب خواهید خواهند

این وسائل ارزشمند حمل و نقل نیاز به حفاظت و مراقبت صحیح دارند تا ظاهری زیبا و عمری طولانی داشته باشند. از این رو، خدمات نانو سرامیک خودور و کاور بدنه، به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای محافظت از ظاهر و کیفیت سطحی بدنه ماشین در برابر عوامل خارجی و آسیب‌های احتمالی معرفی می‌شود.

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو، روشی پیشرفته از نانوتکنولوژی را استفاده می‌کند تا یک لایه محافظ بسیار نازک و شفاف بر روی سطح اعمال کند. این لایه سرامیکی، مقاوم در برابر خطوط و خراش‌های سطحی، نور خورشید، آلودگی‌های محیطی و حتی باران اسیدی می‌باشد. علاوه بر این، سرامیک قابلیت آبگریزی و خود تمیز کنندگی دارد که باعث حفظ درخشندگی و تمیزی برای مدت طولانی خواهد شد.

سرامیک بدنه اتومبیل از سرویس‌های پرطرفدار در مجموعه لوکس ریکاور می‌باشد. این پوشش‌ها برای اتومبیل‌های داخلی، خارجی، جدید و قدیمی قابل اجرا هستند و استفاده از آن علاوه بر زیبایی بالا مزایای متعدد دیگری مانند ماندگاری و طول عمر بیشتر رنگ دارد. در ادامه به مزایای بکارگیری این سرویس خواهیم پرداخت.

مزایای خدمات نانو سرامیک خودرو

پوشش‌های نانو سرامیک خودرو به میزان زیادی از خرابی بدنه و بروز خط و خش بر روی سطح جلوگیری می‌کند. حفظ سلامت رنگ، خصوصا در نمونه‌های گران‌قیمت اهمیت بالایی دارد. موارد زیر بعضی از مزایای سرامیک خودرو می‌باشند.

  • حفاظت از رنگ در برابر خطوط و خراش‌های سطحی
  • جلوگیری از آسیب‌های ناشی از آلودگی‌های محیطی
  • افزایش درخشندگی و براقیت
  • کاهش نیاز به شستشو و نگهداری آسان تر
  • افزایش ارزش بازاریابی در بازارهای ثانویه

کاور بدنه خودرو

کاور بدنه خودرو یک روش مؤثر و پرطرفدار برای محافظت در برابر آسیب‌های محیطی و آلودگی‌های روزمره است. این کاورها از مواد با کیفیت و مقاوم تهیه می‌شوند و قادر به جلوگیری از نفوذ آب، گرد و غبار، نور خورشید مستقیم و آلودگی‌های هوا می‌باشند. اندازه‌ها و طرح‌های مختلف کاورها برای تمامی انواع خودروها در دسترس هستند.

مزایای کاور بدنه خودرو

بکارگیری انواع کاورهای بدنه اتومبیل مزایای متعددی در حفظ سلامت سطح آن خواهد داشت. استفاده از این خدمات در شهرهایی مانند اصفهان که آلودگی هوا، باران‌های اسیدی، رطوبت و عوامل آسیب زای دیگر وجود دارد، می‌تواند سلامت بدنه را تضمین کرده و طول عمر آن را افزایش دهد.

ضمن اینکه استفاده از این خدمات بسته به نوع کاور، میزان نیاز به شست شو نیز کاهش چشمگیری پیدا خواهد نمود. زیبایی ظاهری و تنوع طرح و رنگ از دیگر مزایای کاور بدنه خودرو است. علاوه بر این نظافت آنها نیز بسیار ساده انجام می‌گیرد. برخی از مزایای کاور بدنه اتومبیل شامل موارد زیر می‌شود.

  • حفاظت از رنگ در برابر آسیب‌های محیطی
  • جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی
  • کاهش اثرات آلودگی و گرد و غبار
  • حفاظت در برابر نور خورشید و اشعه مضر آن
  • نگهداری ظاهر جذاب و تمیز برای مدت طولانی

قیمت سرامیک خودرو اصفهان

خدمات سرامیک خودرو و کاور بدنه باعث افزایش عمر و ارزش افزوده آنها می‌شوند. بنابراین، اگر قصد دارید اتومبیل خود را درخشان و در برابر آسیب‌های محیطی محافظت کنید، استفاده از این خدمات می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. یکی از مراکزی که در شهر اصفهان سابقه و خدمات بسیار زیادی در مرکز دیتیلینگ خودرو دارد، مجموعه لوکس ریکاور می‌باشد. این مجموعه با استفاده از دانش و تجربه متخصصان حرفه ای و همچنین با بکارگیری تجهیزات و مواد اولیه درجه یک، سرویس‌های متعددی در این زمینه به مشتریان خود ارائه می‌‎کند. شما عزیزان در اصفهان و سایر نقاط کشور می‌توانید برای اطلاع از قیمت سرامیک خودرو در اصفهان و دریافت مشورت برای استفاده از خدمات عنوان شده، با همکاران ما در مجموعه لوکس ریکاور تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول
سرامیک اتومبیل چه فایده‌ای دارد؟
محافظت از رنگ بدنه و جلوگیری از بروز آسیب‌های سطحی و همچنین درخشندگی و براقیت سطح اتومبیل از فواید سرامیک خودرو است.
کاور بدنه اتومبیل موجب ماندگاری رنگ و طول عمر آن خواهد شد. همچنین تنظیف بسیار ساده و زیبایی خاصی دارد.
دیگر خدمات لوکس ریکاور